DVD Zlot P.E.N.I.S.™ 2013

Oto Najświeższe, Najmocniejsze,
I Najbardziej Kontrowersyjne
Tajemnice Najlepszych Uwodzicieli,
Którzy Uczą W Jaki Sposób
Stać Się Atrakcyjnym
I Pożądanym Mężczyzną!

 

Co roku organizujemy Konferencję Uwodzicieli pod nazwą P.E.N.I.S.™. W tym roku zorganizowaliśmy ją już po raz DZIESIĄTY, a do tej pory wzięło w nich udział ponad 910 mężczyzn, którzy podjęli konkretną decyzję, że chcą zmienić swoje relacje z kobietami. W tym roku 9 najlepszych Trenerów Uwodzenia w kraju poświęciło 3 dni, aby przekazać swoją wiedzę i doświadczenie. W tym roku uczestnicy mieli okazję zmienić swoje podejście do relacji i zacząć uwodzić nawet najpiękniejsze kobiety! W tym roku powstało dokładnie 930 minut materiału, czyli aż 15,5 godziny. Teraz i Ty masz możliwość skorzystać z tej jedynej w swoim rodzaju wiedzy!

ZlotNazywam się Maciej, ale mów na mnie "Merlin". W 2005 roku, zanim zainteresowałem się uwodzeniem, byłem nieśmiały i zakompleksiony. Moim światem był komputer. Trafiłem całkiem przypadkiem, zapewne tak jak Ty teraz, na informacje o uwodzeniu. Byłem wtedy nieszczęśliwie zakochany i samotny - chciałem zrobić wszystko, aby zdobyć kobietę moich marzeń. Niestety, albo na szczęście, nie udało mi się. Ale złapałem bakcyla, bo zacząłem rozumieć, że można nauczyć się skutecznie budować relacje z kobietami. Trzeba tylko przełamać swoje blokady i poznać kilka kluczowych zasad.
Dzisiaj jestem trenerem uwodzenia znanym w całej Polsce, a nawet poza granicami. W swojej pracy stosuję wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, wywierania wpływu i seksuologii. Wielokrotnie gościłem jako ekspert w ogólnokrajowych mediach takich jak TVN, TVP, RMF FM, Radio Zet, Gazeta itp.
Jestem jednym z tych, którzy odmienili swoje życie. I pomagam takim, jak ja kiedyś byłem, stać się lepszymi facetami i odnieść sukces z kobietami!

Bardzo się cieszę, że mogę się dzisiaj podzielić się z Tobą czymś,
co zupełnie odmieniło moje życie i życie setek moich kursantów.
Ty też możesz się tego nauczyć.

Jak często zastanawiasz się, jak by to było, gdyby udało Ci się zdobyć wiedzę jak uwodzić kobiety?

Wyobraź sobie takie 3 sytuacje:

1) Sobotni wieczór, klub i tłumy pięknych kobiet. Wchodzisz Ty, rozglądasz się dyskretnie po klubie, zauważasz swój ideał. Podchodzisz do Niej, rozmawiacie, Ona się śmieje i po chwili wychodzicie razem...

2) Wychodzisz do sklepu po bułki, w kolejce do kasy dostrzegasz piękną kobietę...po 15 minutach wracasz do domu ze świeżutkim numerem telefonu.

3) W drodze do kumpla, spotykasz na ulicy śliczną dziewczynę, bez zastanowienia z pewnością siebie zagadujesz do Niej... 30 minut później mówisz kumplowi, że kolejny piątkowy wieczór masz już zajęty.

Czy nie sądzisz, że już czas, by naprawdę zająć się spełnianiem tego marzenia?

Gdybym kilka lat temu usłyszał, że będę uwodził piękne kobiety – zaczął bym się śmiać. Odpowiadając: „To niemożliwe”!

Materiał który chcę Ci przekazać jest dla osób, które chcą zmieniać swoje życie i są facetami z jajami. Działającymi a nie tylko czytającymi. Jeżeli masz tylko „przejrzeć” materiał z największego zlotu trenerów w Polsce to po prostu wyłącz tę stronę.

 

Czy myślałeś kiedykolwiek...?

 • Jak się przełamać by zagadać do obcej kobiety?
 • Jak poradzić sobie ze strachem i zbudować odwagę?
 • Jak stać się ekstremalnie pewnym siebie?
 • Na czym polega przemiana na głębokim poziomie i jak jej dokonać?
 • Jak najskuteczniej zagadać do kobiety?
 • Jak zagadać w dowolnym miejscu do obcej kobiety - na ulicy, w centrum handlowym lub klubie?
 • Jak gładko prowadzić rozmowę?
 • Jak zbudować zaufanie i bezpieczeństwa?
 • Jak w jaki sposób bezbłędnie zdobyć numer telefonu?
 • Co zrobić, gdy usłyszysz "mam chłopaka" i dlaczego to zazwyczaj kłamstwo?
 • Jaką strategię wybrać do uwodzenia konkretnej kobiety?
 • Jak uwodzić zgodnie z własnym stylem, a nie kopiować cudze sposoby?
 • Jak stać się obiektem kobiecych fantazji?
 • Czy niski, gruby i łysy może być podniecajacy?
 • Co mówić kobiecie, aby podniecić ją seksualnie?
 • W jaki sposób podnieść swoją atrakcyjność?
 • Co zrobić, aby być dla kobiet nieodpartym?
 • Jak wzbudzić napięcie seksualne u kobiety?

 

Oto odpowiedź na Twoje pytania!

Konferencja P.E.N.I.S.™ to odbywająca się co roku impreza, która przyciąga najlepszych w Polsce i na świecie trenerów uwodzenia i relacji damsko-męskich. W tym roku już po raz DZIESIĄTY wykłady poprowadziło 9 największych autorytetów w kraju. Powstał w ten sposób zbiór najaktualniejszej i najskuteczniejszej wiedzy, która odpowie Ci na (prawie) wszystkie wyzwania, jakie masz w uwodzeniu.

Pokrótce, DVD P.E.N.I.S.™ 2013 to wydawany przez nas już po raz dziewiąty komplet zapisu aż 10 wykładów 9 najlepszych trenerów w Polsce o długości w sumie 930 minut (czyli dokładnie aż 15,5 godziny!).

Teraz i Ty możesz poczuć się tak, jak byś był na sali z nami i odmienić kompletnie swoje relacje z płcią piękną!

 

Oto co mówią ci,
którzy uczestniczyli w konferencji!

Abyś sam się przekonał o wartości tych materiałów, wklejam poniżej wiadomości e-mail, jakie dostałem od uczestników. (Dane zamazane ze względów dyskrecji.)

 

Co się zmieni w Twoim życiu?

Jeżeli tylko skorzystasz z tej okazji i zastosujesz wiedzę w praktyce, to zaczniesz rozumieć kobiety. Będziesz wiedział co robić w każdej sytuacji. Nie będziesz się zastanawiał już nigdy więcej, tylko działał. Zniszczysz nieśmiałość, obawy, strach i wszelkie blokady.

Zaczniesz żyć pełnią życia, otaczając się kobietami i stając się towarzyskim facetem. Ale ostrzegam, że część Twoich zawistnych lub fałszywych znajomych może się od Ciebie odwrócić z zazdrości, bo nie zniosą Twoich sukcesów! (Sam tak miałem.)

 

Od kogo się będziesz uczył?

MerlinMerlin - Twórca SeduceYourLife.com, hipnotyzer, trener rozwoju osobistego, uwodzenia i NLP. W Społeczności od 8 lat. Osobiście wierzy, że uwodzenie zaczyna się od Gry Wewnętrznej i każdy z nas może być idealnym podrywaczem. Jako jeden z pierwszych zaczął rozwijać Grę poza sam techniczny sposób zaciągnięcia kobiety do łóżka o równie istotne umiejętności budowania długoterminowych relacji i ogólnej towarzyskości, co zasadniczo różni się od klasycznego podrywu.

FeniksFeniks - Najbardziej kontrowersyjna postać wśród trenerów uwodzenia. Niekonwencjonalne metody, ekstremalna skuteczność. Wyciągnie z każdego najbardziej skrywaną prawdę. W pracy z klientami każdego traktuje indywidualnie. U Feniksa nie ma schematów. Zna się na ludziach i świetnie to wykorzystuje. Często polega wyłącznie na swojej intuicji. To właśnie ona w połączeniu z doświadczeniem czyni go świetnym trenerem. Mężczyźni cenią go za szczerość i wsparcie, którymi ich obdarza. Kobiety uwielbiają jego silny charakter i ostry temperament.

Jan GajosJan Gajos - Absolwent jednej z krakowskich uczelni, utalentowany marketingowiec oraz współautor książki odkrywającej tajniki uwodzenia dla kobiet, a przede wszystkim trener Perfect Dating, który z prawdziwą pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z kursantami. Przebył bardzo długą drogę od kursanta do trenera zanim osiągnął poziom, który pozwolił mu na przekazywanie swojej wiedzy innym ludziom. Obecnie wspólnie z Krzysztofem Królem wydał aplikację na urządzenia mobilne pt. „LingLing” do nauki języków obcych przy użyciu nowatorskiej metody, która stała się z miejsca hitem i obecnie ma ponad milion pobrań.

JustynaJustyna - Trenerka uwodzenia i psycholog Seduceyourlife.com. Niegdyś nieśmiała, dzisiaj pożera męskie serca. W pracy trenera wykorzystuje swoją wiedzę psychologiczną, ale też i doświadczenie z pracy jako barmanka, gdzie była nieustannie podrywana. Jej głównymi atutami poza wykształceniem jest przede wszystkim bycie świadomą kobietą, dzięki czemu może powiedzieć Ci to, o czym żaden facet nie ma pojęcia. Potrafi doskonale pomóc zrozumieć Twoje mechanizmy. A prywatnie bardzo ciepła i troskliwa osoba.

Robert MarchelRobert Marchel - Dziennikarz i podróżnik. Autor serii audycji: "Szkoła uwodzenia", książki: "Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz" oraz serwisu "jakzdobywac.pl". Certyfikowany trener. Ceniony ekspert i doradca w dziedzinie relacji damsko­męskich. Opracował jeden z najskuteczniejszych systemów treningowych dla osób rozpoczynających swoją przygodę z uwodzeniem. W ostatnim związku z laureatką światowego konkursu fotomodelek.

SenseiSensei - Człowiek niebanalny i odróżniający się dość szczególnie. Jego metody są oparte głównie na własnym 12-letnim doświadczeniu. Jest bezpośrednim, pewnym siebie facetem, który osiąga wiele sukcesów w uwodzeniu kobiet. Jego historia z uwodzeniem rozpoczyna się we wczesnych latach jego życia. Jak sam mówi: „W życiu mam dwie pasje: kobiety i samochody”. Dlatego wie o nich prawie wszystko. Sensei jest obecnie topowym trenerem na polskiej scenie PUA. Jest człowiekiem bardzo otwartym i zawsze pomocnym.

StillRadosław "Still" Płatek - Zanim rozpoczął swoją przygodę z uwodzeniem był prawiczkiem z wieloma emocjonalnymi problemami. W ciągu 4 lat doszedł do poziomu, gdzie jego interakcje z kobietami dla większości wydają się wręcz „nieprawdopodobne i nierealne”. Swoją sławę zyskał dzięki ultra-szybkiemu uwodzeniu atrakcyjnych kobiet. Still wierzy, że chemia to nie przypadek i możemy nauczyć się tworzyć ją kiedy chcemy, gdzie chcemy i z jakimi kobietami chcemy. Przyczynił się do rozwoju największego forum o uwodzeniu, na którym zresztą jest moderatorem.

StillTomasz "Tupak" Rudnik - Jeden z pierwszych polskich PUA, założyciel BallsRevolution.pl. Siedzi w temacie uwodzenia dość długo, aby przez co jest nie tylko genialnym Graczem ale i bardzo skutecznym nauczycielem wenusjańskiej sztuki. Jako Trener ceniony za wszechstronność, wnikliwość, niezawodne docieranie do przyczyn wcześniejszych niepowodzeń, a także za przekształcanie spraw trudnych w dziecinnie proste. Sprowadził do Polski takie gwiazdy jak Zan Perrion, czy też David X.

VekanVekan - Przede wszystkim praktyk dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, bo już jako 19-latek szkolił na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jako pierwszy w Polsce w 2009 roku przedstawił swoje nagrania z "pola", gdzie uczył książkowej teorii na prawdziwych przykładach. Twórca marki Rozwój-Uwodzenie i wielu systemów szkoleniowych między innymi: Prawdziwa Pewności Siebie i Systemu Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami. Na co dzień zwykły facet taki jak Ty, który jest dowodem na to, że każdy może odnieść sukces z kobietami.

 

Co dokładnie na DVD?

DVD dystrybuujemy w formie cyfrowej, więc będziesz miał możliwość natychmiast pobrać DVD z serwera i zacząć skutecznie uwodzić kobiety. Znajdziesz w zestawie 9 filmów i 1 nagranie audio o łącznej długości aż 930 minut!

1. Merlin - "Gładka Gadka™."
...czyli sztuka zmysłowego, podniecającego flirtu.

 • Jak sprawić, by ludzie Cię pokochali?
 • W jaki sposób działać, by się dobrze przy Tobie bawiła?
 • Jak przejść od otwaracia do rozmowy?
 • Co zrobić, by to kobieta się starała i wypowiadała?
 • Jak zbudować wizerunek seksualnie atrakcyjnego faceta?
 • W jaki sposób podniecić kobietę w rozmowie?
 • Co zrobić, by to ona zabiegała o Ciebie w łóżku?

Długość wykładu: 112 min.

2. Still - "Głęboka zmiana siebie."
...czyli droga do sukcesu z kobietami i nie tylko.

 • W jaki sposób działa podświadomość i dlaczego nie wystarczy coś wiedzieć, by odnieść sukces?
 • Czym jest pętla efektów i dlaczego sama zmiana działania nie zapewnia lepszych rezultatów?
 • Subkomunikacja w uwodzeniu.
 • Nauczysz się emanować pewnością siebie.
 • Jak zmieniać swoje przekonania, by nie udawać atrakcyjnego faceta tylko nim BYĆ?
 • W jaki sposób działa Twój umysł i jak maksymalnie wykorzystać jego potencjał do zmiany siebie?

Długość wykładu: 91 min. (Tylko ścieżka audio.)

3. Jan Gajos - “Potęga Słowa.”
..czyli skuteczna komunikacja z kobietą.

 • Czy kobiety naprawdę są z Wenus?
 • Co ma wspólnego popkultura z udaną rozmową?
 • O czym kobiety lubią rozmawiać?
 • Jak stać się dobrym rozmówcą?
 • Jak wygrać kłótnię z kobietą?
 • Dlaczego sukces relacji zależy od Ciebie?

Długość wykładu: 97 min.

4. Tupak - "Strachy na lachy."
...czyli czy nieskrępowana kobieca natura powinna wciąż przerażać?

 • Kiedy kobieta może Cię wyśmiać i co nią powoduje?
 • Co Ty właściwie możesz kobietom cennego zaoferować?
 • Dlaczego ona się odwraca, kiedy nawet nie zdążyłeś nic powiedzieć?
 • Kiedy prawdziwie możesz mieć wyj#&ane na zachowania kobiet?
 • Kto się kogo bardziej boi?
 • Dlaczego nieskrępowana seksualna natura kobiet wyzwala natychmiast męskie kompleksy?
 • Kim jest mężczyzna, którego kobiety obdarowują swoją naturą w czystej postaci?
 • Jak możesz zacząć Twoją przemianę w takiego mężczyznę?

Długość wykładu: 71 min.

5. Robert Marchel - "Zasada Pareto w Uwodzeniu."
...czyli poznaj 20% akcji, która dadzą Ci 80 % rezultatów w uwodzeniu.

 • Jak zdobyć ogromny luz w interakcjach z kobietami?
 • Jak budować swoją atrakcyjność?
 • Jak umawiać się na randki nawet 7 razy w tygodniu – jeśli tyle chcesz.
 • Prosty dodatek, który podwoi Twoją skuteczność podejść.
 • Najważniejsza zasada – bądź wyzwaniem.
 • Jakie szczegóły niepotrzebnie zaprzątają Ci głowę?

Długość wykładu: 81 min.

6. Vekan - "Co mówić albo nie… Co robić… Nie, to jeszcze nie to… KIM BYĆ, aby mieć efekty!"
...czyli uwodzenie XXIV wieku. Bo za 300 lat dla ludzi to będzie oczywiste, a dla Ciebie może być już dziś.

 • Uwodzenie w dzisiejszych czasach to zupełnie inna gra.
 • Przestań uganiać się za kobietami - spraw, aby one goniły ciebie.
 • Jak BYĆ wartością, zamiast ją pokazywać.
 • Jak nie udawać przed kobietą i mówić o swoich potrzebach wprost.
 • Przykłady praktyczne wraz z analizą.

Długość wykładu: 77 min.

7. Sensei - "Sztuka Uwodzenia."
...czyli jak uwodzić skutecznie i z klasą.

 • Jak zaimponować kobiecie?
 • Sekretne techniki rozmów.
 • Arcyskuteczne randki.
 • Szarmancki Gentleman.
 • Twój sposób na kobiety.

Długość wykładu: 74 min.

8. Feniks - "Szybki seks bez ściemy."
...czyli wszystko o jednonocnych przygodach czego nie powie Ci żadna kobieta, bo nie ma penisa.

 • „Boże, daj mi odwagi, abym uwodził te, z którymi mogę się przespać, pokory abym nie uwodził tych, z którymi się przespać nie mogę, oraz rozumu, abym umiał odróżnić jedne od drugich”.
 • Jak zaliczyć w najprostszy możliwy sposób, bez względu na Twoje doświadczenie?
 • Jak obudzić w kobiecie „k***ę” na pierwszym spotkaniu?
 • Jak mieć zawsze lepszą odpowiedź od kobiety, z którą chcesz się przespać?
 • Kim być i jak żyć, abyś w ciągu max pół roku musiał kupić nowe łóżko?
 • Jak myśleć o jednonocnych przygodach, aby nie zwariować i się w tym nie zatracić?
 • Kim być i co robić, aby kobiety traktowały Cię jak mężczyznę, a nie stojak na kutasa?

Długość wykładu: 113 min.

9. Justyna - "Gdzie diabeł nie może tam babę pośle."
...czyli Ci powie kobieta, czego nie powie Ci mężczyzna.

 • Czego pragną i oczekują kobiety?
 • Niezwykły test – czy masz osobowość, która pociąga kobiety?
 • Czego najbardziej boją się kobiety?
 • Jak wejść w jej głowę i zrozumieć jej punkt widzenia?
 • Testy kobiet, których istnienia nie podejrzewałeś i jak sobie z nimi radzić.
 • Stań się mężczyzną idealnym!

Długość wykładu: 80 min.

9. Merlin - "Nuklearny Umysł."
...czyli co Ci w głowie siedzi i jak zapanować nas swoim umysłem, stresem i emocjami.

 • Jak działa ludzki umysł?
 • Co jest przyczyną Twoich problemów?
 • Jak zyskać niewzruszoną pewność siebie?
 • Jak stać się szczęśliwym człowiekiem w każdych okolicznościach?
 • Wskazówki dla radosnego i wolnego od zmartwień życia.
 • Jak stać się idealnym i wymarzonym partnerem dla kobiety?
 • W jaki sposób osiągnąć cokolwiek, w ciągu zaledwie 90 dni?

Długość wykładu: 129 min.

Summa summarum: dzięki tym materiałom poradzisz sobie z nieśmiałością, obawami przed odrzuceniem, podniesiesz motywację i w końcu zaczniesz zagadywać do kobiet. Będziesz umiał podejść w pewny siebie sposób czy to na ulicy, czy w klubie, nauczysz się jak poprowadzić rozmowę i wziąć numer telefonu. Dowiesz się, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na umówienie się z nią na randkę. Poznasz niezawodne sposoby na zbudowanie z nią poczucia komfortu, bezpieczeństwa i zaufania. Z łatwością będzie Ci przychodzić rozbudzenie podniecenia seksualnego. Jednym słowem wszystko, aby skutecznie uwodzić kobiety i budować z nimi trwałe relacje.

 

ZA ILE?

Ponieważ sam kiedyś zaczynałem od zera, to wiem jak bardzo może boleć brak sukcesów z kobietami. Dlatego też przygotowałem specjalną ofertę dla tych, którzy wiedzą, czego chcą od życia i są gotowi po to sięgnąć.

Komplety nagrań kosztują u mnie z reguły ok. 500 zł., bo taka jest wartość tej wiedzy. Są tacy, którzy wydają na szkolenie indywidualne u mnie nawet 3.500 zł.! Przecież nie ma nic ważniejszego niż szczęście i spełnienie w miłości.

Postanowiłem jednak zrobić ograniczoną czasowo promocję i dać Ci dostęp do tych 10 wykładów o łącznej długości 930 minut (15,5 h.) dorzucając do tego specjalne gratisy! Po prostu uwielbiam pomagać ludziom i wiem, że inwestycja ta zwróci Ci się bardzo szybko. Nie raz słyszę jak faceci wydają bezsensownie kupę kasy na kina, kawki, kwiatki i... nic z tego nie wynika.

Dzisiaj masz możliwość uzyskać  natychmiastowy dostęp do tych materiałów w specjalnej cenie! Regularna wartość tych materiałów to 497 zł., ale ja Ci daję upust i możesz je zdobyć w niższej o 200 zł. cenie!

Stara cena
Rezerwuj teraz!

UWAGA! Zastrzegam sobie prawo
zakończenia promocji w dowolnym momencie!
Promocja ograniczona czasowo!

 

BONUSY

Otrzymasz ode mnie aż 4 fantastyczne gratisy absolutnie za darmo!
W tym konsultacje!

1. Skrypt ze Zlotu P.E.N.I.S.™ 2013 o objętości 57 str. (o wartości 97 zł.)
Dzięki temu materiałowi będziesz mógł swobodnie przypominać sobie ćwiczenia i techniki, których nauczysz się z wideo. Będziesz mógł wrócić do kluczowych wskazówek, idei i narzędzi, łatwo i przyjemnie. Kiedy tylko zapragniesz!

2. "Pokonaj nieśmiałość i stań się pewny siebie" o objętości 86 str. (o wartości 47 zł.)
Z tego e-booka dowiesz się w jaki sposób możesz zostać osobą pewną siebie. Jak być spójnym samym ze sobą. Jak być szczęśliwym, konkretnym i niesamowitym facetem, który będzie potrafił przyciągać do siebie kobiety.

3. Nagranie MP3 Hipnotyczny Subliminal! (o wartości 49 zł.)
Potężna wiedza przekazywana podprogowo do naszego umysłu. W Stanach Zjednoczonych ta technika jest to bardzo popularna. Na co dzień nie jesteśmy świadomi tego, co dociera do nas w tle. Wielkie koncerny przeznaczają tony pieniędzy dla twórców, którzy na granicy percepcji przemycają ich produkty np. w filmach. To nagranie pozwoli Ci otrzymać potężnego kopa w Grze Wewnętrznej.

4. Zniżka na szkolenie Szkolenie Uwodziciel™! (o wartości 127 zł.)
Zawsze warto kontynuować swoje działania iść za ciosem. Jeśli wiesz czego chcesz, to po zdobyciu tej wiedzy, będziesz mógł ode mnie się uczyć na żywo! Dzięki temu nie tylko doszlifujesz wiedzę zdobytą dzięki DVD, ale też będziesz miał szansę uczyć się ode mnie dostając dodatkową wiedzę. Dzięki temu rezultaty będą jeszcze trwalsze!

Czyli 4 bonusy o łącznej wartości 320 zł.!

Stara cena
Rezerwuj teraz!
 

UWAGA! Zastrzegam sobie prawo
zakończenia promocji w dowolnym momencie!
Promocja ograniczona czasowo!

 

 

GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI
Możesz przetestować te materiały
w 30 dni za darmo!

 

Aby dać Ci pewność co do skuteczności tego materiału, daje Ci nie 14, ale aż 30 dni gwarancji na przetestowanie technik 8 trenerów za darmo!!! Wiem, że odmienią Twoje życie, pozbędziesz się trosk i koszmarów związanych z kobietami. Staniesz się szczęśliwym facetem, będziesz zasuwał z uśmiechem jak królik po koksie. Jednak jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że techniki w Twoim wypadku nie działają zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Zgodzisz się ze mną, że ten materiał musi być super skuteczny skoro daję taką gwarancję, prawda? Nie jestem godzien zatrzymać Twoich pieniędzy jeśli tak nie jest.

Odrzuć wszelkie wymówki!

 .

Stara cena
Kup Teraz!

UWAGA! Zastrzegam sobie prawo
zakończenia promocji w dowolnym momencie!
Promocja ograniczona czasowo!

 

Kliknij tu, aby zdobyć swoje DVD.
PayU

Odrzuć wszelkie wymówki!

NIE POZWÓL ŻEBY TWOJĄ WYMARZONĄ KOBIETĘ ZDOBYŁ KTOŚ INNY!!!

Maciej „Merlin” Moroz

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ta strona używa ciasteczek, aby zapewnić Ci lepsze i szybsze działanie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close